Inimesed

Kui Sul on tekkinud küsimusi programmide Erasmus+, Noortekohtumised või meie teiste tegevuste kohta, pöördu julgelt Noorteagentuuri töötajate poole. Agentuur on avatud E-R kell 9.00-17.30, konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg telefoni või e-posti teel kokku leppida.

Teie küsimusi ootavad:

2241_Reet
Reet Kost
Noorteagentuuri juhataja
Tel: 69 79 220
E-post: reet.kost@archimedes.ee
5592_Sandra_Web
Sandra Räim
Sekretär-assistent
Tel: 69 79 236
E-post: sandra.raim@archimedes.ee
Priit Pruul
Kommunikatsioonijuht
Tel: 69 79 222
E-post: priit.pruul@archimedes.ee
Regina Rähn
Kommunikatsioonispetsialist
Tel: 69 96 493
E-post: regina.rahn@archimedes.ee
2380_Kaja
Kaja Ainsalu
Programm Erasmus+: Euroopa Noored kvaliteedikoordinaator
Tel: 69 79 238
E-post: kaja.ainsalu@archimedes.ee
3053_Nele
Nele Mets
Euroopa vabatahtliku teenistuse koordinaator
Tel: 69 79 237
E-post: nele.mets@archimedes.ee
5518_Anastassia_Web
Anastassia Kiseleva
Erasmus+ noortevahetuste ja
noorsootöötajate õpirände koordinaator
Tel: 62 68 990
E-post: anastassia.kiseleva@archimedes.ee
Salome Šakarašvili
Noorsootöö arendusprojektide koordinaator
Tel: 697 9231
E-post: salome.sakarasvili@archimedes.ee
3258_Mirjam
Mirjam Kodi
Programmi Erasmus+ konsultant
Tel: 62 68 971
E-post: mirjam.kodi@archimedes.ee
Melissa Anson
Programmi Erasmus+ konsultant
E-post: melissa.anson@archimedes.ee
3148_Marko
Marko Vene
Koolitustegevuste kvaliteedijuht-koordinaator
Tel: 69 79 221
E-post: marko.vene@archimedes.ee
2877_Anna
Anna Kuzina
Koolitustegevuse projektijuht
Noortepassi ekspert
Tel: 69 79 217
E-post: anna.kuzina@archimedes.ee
Maris Pajula
Koolitustegevuse projektijuht
Tel: 62 68 960
E-post: maris.pajula@archimedes.ee
5425_Kristi_Web
Kristi Raudlepp
Koolitustegevuste spetsialist
Tel: 62 68 970
E-post: kristi.raudlepp@archimedes.ee
2878_Web
Triin Ulla
Projekti “Noortekohtumised” projektijuht
Tel: 55 57 6743
E-post: triin.ulla@archimedes.ee
8313_Web
Maari Põim
Hoolivate väärtuste tegevuskava juht
Inimõiguste hariduse noortevaldkonda lõimimise projektijuht
Tel: 56 70 8150
E-post: maari.poim@archimedes.ee
2038_Marit
Marit Kannelmäe-Geerts
Projekti “Hooliv klass” projektijuht
Ajakirja MIHUS projektijuht
Tel:6268990
E-post: marit.kannelmae@archimedes.ee
IMG_8038
Olav Kersen
Ajakirja MIHUS peatoimetaja
Tel: 53 41 4038
E-post: olav.kersen@archimedes.ee
Tuuli Reiljan
Toetuslepingute haldus ja järelevalve büroo juhataja
Tel: 69 9 6495
E-post: tuuli.reiljan@archimedes.ee
Margus Liiv
Programm Erasmus+ finantsspetsialist
Tel: 69 99 394
E-Post: margus.liiv@archimedes.ee
Liisi Erlang
Tööleping peatatud