Koolitus organisatsioonidele: Välisvabatahtliku vastuvõtmine – miks ja kuidas?

  • Soovite oma tegevustesse kaasata välisvabatahtlikke ja motiveeritud abikäsi?
  • Olete huvitatud rohkemate ja mitmekesisemate teenuste pakkumisest, kuid alati pole piisavalt innustatud tegijaid?
  • Tahate tuua oma organisatsiooni rahvusvahelisi tuuli?
  • Soovite oma organisatsiooni hea kogemusega rikastada?

Kui mõni neist punktidest seostub Teie organisatsiooni huvi või vajadusega, siis olete just Teie need, keda koolitusele ootame!

Kutsume Teid osalema Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT; ing. k. EVS) sissejuhatavale koolituspäevale “Välisvabatahtliku vastuvõtmine – miks ja kuidas?“ mis toimub 3. novembril Tartus. 

Koolitusele on oodatud organisatsioonide esindajad, kes soovivad saada rohkem infot EVT kohta ning rahuldada oma uudishimu – äkki see on midagi minu organisatsioonile?

Mis on Euroopa vabatahtlik teenistus ehk EVT?
Tegemist on programmi Erasmus+: Euroopa Noored ühe tegevusvõimalusega. Organisatsioonidele pakub EVT võimalust olla abiks Eesti noorte saatmisele välismaale vabatahtlikuks või kaasata enda igapäevatöösse välisriigist tulevaid vabatahtlikke, toetades samal ajal nende noorte arengut ning tuues oma organisatsiooni uusi ideid, energiat ja töömeetodeid. 2018. aastal täiendab sama võimalust Euroopa solidaarsuskorpus. Loe lisaks!

Millega koolitusel tegeleme?

  • tutvustame EVT väärtuseid ja põhimõtteid;
  • käsitleme, mida EVT Teie organisatsioonile pakkuda võib: nt vabatahtliku kui inimressursi kasutamine, rahvusvahelise koostöö arendamine ja uue hingamise toomine oma organisatsiooni jpm;
  • arutame EVT projekti tegemise praktilisi külgi ning osapoolte rolle;
  • aitame läbi mõelda, kas EVT sobib teie organisatsioonile.

Täpsem info koolituse ja seonduvate detailide kohta saadetakse kandideerinutele hiljemalt nädal enne koolituse toimumist. Koolitus on osalejatele tasuta, seal hulgas ka lõunasöök. Koolitusega seotud kulud katab korraldaja: SA Archimedese noorteagentuur. Omapoolse panusena palume tasuda transpordikulud.

Osalemiseks palume täita registreerimisvorm hiljemalt 24.10.2017. Registreerima!

Täiendava informatsiooni saamiseks kirjutage nele.mets@archimedes.ee või helistage 6979 237.

Loe ka Kohila noortekeskuse kogemust välisvabatahtliku võtmisest!